Ještě není konec, dokud nevyhraji

Pět příběhů napsaných na principech Pěti jazyků lásky, které vás nenechají chladnými. Každý z nich byl napsán při jiné příležitosti a u každého je bonusové doporučení, jak jej číst tak, aby ve vás vyvolal mnohem větší emoce, než jste zažili dosud. Podívejte se, jak vřelé, čisté a energické vztahy mohou být. A co udělat pro to, aby to takové mohlo být i u vás.

Každý příběh vám zabere zhruba 45 minut čtení, ale zážitek z něj budete mít ještě dlouho poté, co knihu odložíte.

250 Kč 149 Kč

PIERRE VALOR

Cestovatel, kreativec, realizátor smysluplných projektů. Ale také autor povídek plných emocí.

Koupí knihy získáte

 • 1
  Knihu pěti povídek v několika formátech
  Celá kniha je upravena do několika formátu tak, aby pro vás byla ke čtení co nejpohodlnější. Můžete využít počítač, notebook, tablet, telefon, čtečku či kindle. Na všech těchto zařízeních si můžete povídky v klidu užít.
 • 2
  Doporučení k většímu zážitku ze čtení
  Každá z povídek byla napsána s poslechem určité písničky. V jejím duchu je pak celá povídka. Na začátku povídky naleznete doporučení. Ideální je, pustit si uvedenou písničku do sluchátek a nenechat se rušit okolím. Vnímat jen její atmosféru. Stačí nastavit opakování písničky tak, aby hrála stále dokola. Za chvíli ji při čtení nebudete vnímat, jen dokreslí pocity a emoce, při kterých povídka vznikala.
 • 3
  Rychlost dodání
  Kniha povídek se objeví na Vašem mailu ihned po spárování platby. A vy se můžete rovnou pohodlně posadit ke čtení a zabrat se do děje.

Kniha se odešle v elektronické podobě

1. ve formátu pdf (kdekoli)
2. ve formátu epub (pro iPad nebo Knihy play)
3. ve formátu mobi (pro Kindle)

Bezpečná platba kartou, zajištěná společností ComGate Payments, a.s..

Co o povídkách říkají

Některé z recenzí převzaty z hodnocení na facebooku

Víte, po přečtení jsem si uvědomila, že to bylo naposledy v mládí, kdy jsem při něčem uronila slzu. Ty detaily. A když si všímáte, co se mezi hlavními hrdiny děje. Opravdu se mi to líbilo. Vřele tuto knihu doporučuji.
Lucie Navrátilová
Bylo hodně zajímavé po dlouhé době číst zase něco, co vás prostě dostane. Už od prvních řádku jsem se začetla a jedním dechem jsem se dostala až na konec. Prostě jsem se od toho nemohla odtrhnout.
Jana Albertová
Moc nečtu, ale jeden večer jsem mela velkou chuť si něco přečíst a náhodou jsem narazila na povídku Náhoda nebo osud? A musím říct, že se mi moc líbila. Dokresleni písničkou bylo opravdu užasne. Zrovna jsme se s manželem chytli kvůli blbosti a hned jak jsem dočetla, vše jsme spolu vyřešili.
Jituš Birteková
Včera jsem si přečetla Vaši povídku a přidávám se k holkám, které jsou z toho prostě nadšené. Nejprve jsem si ji přečetla jen tak. A potom i s doporučenou písničkou. A máte pravdu. Jen tak na ni nezapomenu.
Marie Jánská
Koupila jsem si před týdnem tvou knihu online. Moc se mi tvoje povídky líbily. Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Těším se na další.
Kateřina Nováková
Když se mi dostala do ruky tato povídka, říkám si, že bude jako všechny, co jsem četla. Ale opak je pravdou! Po prvním začtení i s písničkou, mě úplně pohltila. Tak procítěně a detailně napsaná. Člověk má pocit, že se to děje jemu a prožívá to. Přečetla sem ji za jeden večer. Hodně jsem si uvědomila. Budu se moc těšit na další.
Monika Hesiková